Úvod » Kuše Excalibur » CHASE WIND KOLIMATOR set


        

CHASE WIND KOLIMATOR set

S KOLIMÁTOREM

skladem

 

Číslo produktu: momentálně doprodáno
Výrobce: JANDAO
naše cena bez DPH: 3 719 Kč
naše cena s DPH (21 %):
4 500 Kč
Jandao CHASE WIND kuše SET je spolehlivá, přesná kuše s nižší nátahovou silou, nátah 150 liber, rychlost 245 fps. Dodáváno s KOLIMÁTOREM + MECHANICKÁ MÍŘIDLA V rezervě !
Pozor na jiné prodejce, kteří v této cenové relaci KOLIMÁTOR nedodávají.

Tento set kvalitou s přehledem překonává konkurenci v této cenové třídě, např. kuši Jaguár a podobné jiné..

šípy: http://www.kuse.cz/kuse/eshop/4-1-SIPY/0/5/297-SIPY-CARBON-18-6KS

Tato reflexní kuše je určena pro střelce, kteří ješte nedisponují takovou silou, aby natáhli a mohli spolehlivě a bezpečně ovládat silnější stroje.

Vychází z osvědčené reflexní konstrukce, duralový držák ramen = precizně uložená ramena, perfektní úchop, díky skvěle tvarované pažbě, nižší hmotnost, vynikajícípoměr cena/výkon.

Set obsahuje kompletní KUŠI S TĚTIVOU + KOLIMÁTOR se 3 svítícími body  zelená/červená + sada imbusú + 4 šípy + PŘÍPRAVEK na nasazení TĚTIVY, v rezervě  jsou mechanická mířidla.

šípy: http://www.kuse.cz/kuse/eshop/4-1-SIPY/0/5/297-SIPY-CARBON-18-6KS

Nebo tyto šípy : http://www.kuse.cz/kuse/eshop/4-1-SIPY/0/5/27-Sipy-CARBON-www-kuse-cz za 1400,- Kč

ŠÍŘKA: 72 CM, DÉLKA 86 CM, HMOTNOST 2,95 KG

A vosk na tětivu za 190,- Kč  : http://www.kuse.cz/kuse/eshop/9-1-TETIVY/0/5/66-Vosk-na-tetivu-a-telo-kuse

Tuto kuši zasílám NENASTŘELENOU , prostě přesně tak, jak přijde od výrobce v krabici.  Po nastřelení a osazení kolimátorem   již totiž nejde zabalit do originální krabice. OSAZENÍ KOLIMÁTOREM A NASTŘELENÍ NA ZÁKLADNÍ VZDÁLENOST PROVEDU ZA 400,- Kč, KUŠE VÁM PŘIJDE PŘIPRAVENÁ K POUŽITÍ PŘÍMO IHNED PO VYBALENÍ Z KRABICE, JEN PŘIPEVNÍTE LUČIŠTĚ K TĚLU KUŠE.

Na rozdíl od jiných prodejců nabízíme bezkonkurenční záruční i pozáruční servis i u těchto cenově dostupných čínských kuší, vyvarujte se proto nákupu tam, kde tomu nerozumí.. Kuše není jako houska na pultě, je to specifické zboží, vyžadující zkušenost, vybavené zázemí a dílnu.  Naším krédem je spokojený zákazník, nejde nám jen o to prodat a pak nashle...