Úvod »Kuše» ALIGATOR TCS2-G


        

ALIGATOR TCS2-G

momentálně vyprodáno bude 7/2020

novinka

skladem

 

Číslo produktu: alig2
naše cena bez DPH: 1 653 Kč
naše cena s DPH (21 %):
2 000 Kč

ALIGATOR TCS2-G PISTOLOVÁ KUŠE 80LBS S PAŽBIČKOU

Tato pistolová kuše je novinkou, jedná se o novou generaci pistolových kuší renomovaného výrobce sídlícího na Taiwanu. Použití kvalitního kompozitu umožnuje přesný a hladký chod celého mechanizmu a přesný výstřel. Kuše je osazena napínací pákou s kovovými táhly, která umožňuje i přes solidní nátahovou sílu 80LBS snadné, přesné a rychlé natažení. Muška má optické vlákno, dobře viditelné za šera. Tato pistolová kuše je vybavena malým předpažbím pro lepší úchop a zároven jako záštitu pro prsty. Tato kuše je narozdíl od jednoduchých pistolových kuší osazena ramenní pažbičkou, ta umožnuje dobré zacílení a přesnější střelbu.

V balení obdržíte:

  • pistolová kuše se stavitelnými mířidly a napínací pákou
  • 3ks duralových šipek s ocelovým hrotem a dvěma plastovými letkami
  • imbusový klíč

Pozor, opravdu se, i přes kompaktní rozměry, nejedná o hračku. Při testování do měkkého dřeva se duralová šipka zabodla ocelovým hrotem cca 14mm hluboko! I kuše s těmito parametry může způsobit vážné zranění, nebo i fatální ! Nicméně, za krizové situace může odradit eventuálního útočníka...

Sestavení kuše z krabice zabere cca 5 minut. Názorný návod na sestavení i s obrázky je na zadní straně krabice.

Laminátové lučiště se z obou stran obloží přiloženou cca 2mm silnou gumou přesně mezi bílé rysky. Ze strany šroubu se na gumu přiloží ocelová obdélníková podložka s důlkem, přes tuto ocelovou podložku se pevně utáhne imbusový šroub přiloženým imbusovým kličem.

Doporučuji rovnou zakoupit vosk na tětivu  Kč šipky  deset ks za 200,- Kč vhodná je i rezervní tětiva za 190

MADE IN TAIWAN, výrazně lepší zpracování, než u čínských výrobců