Úvod » Outdoor,praky,foukačky » SILKY GOMBOY 240-10


        

SILKY GOMBOY 240-10

momentálně vyprodáno

novinka

skladem

 

Číslo produktu: SILKY GOMBOY 240-10
Výrobce: SILKY JAPAN
naše cena bez DPH: 1 231 Kč
naše cena s DPH (21 %):
1 490 Kč

Špičková japonská pilka SILKY GOMBOY 240-10 Professional.

Rychlý čistý řez kdekoli potřebujete, následně pilku opatrně složíte a bezpečně zakryjete nebezpečně ostré zuby.

Silky jsou pravděpodobně nejlepší skládací pilky na světě, nezbytnost každého prepera.

Pilky Silky ocení i zahradníci, kteří prořezávají stromky, nebo milovníci pobytu v přírodě, kteří rádi vaří a potřebují si například do vařiče BUSHCRAFT nařezat větve.

Pilka je určena pro řez při pohybu k sobě, dopředu jen opatrně ostří přemístíte, následně tahem k sobě  zaberete a řežete. Větev o průměru 10 cm máte přeříznutou během cca 15 vteřin !

Made in Japan

Gomboy 240-10 je multifunkční pilka se středními zuby jako stvořená pro venkovní účely. Tato praktická pila má jedinečné zuby, díky kterým řezání vyžaduje minimum vaší energie. Tato skládací pilka je kompaktní, lehká a snadno se nosí v batohu. Je ideální pro táborníků, zahrádkáře, domácí kutily, truhláře, ... Populární skládací pilky rady Gomboy patří mezi ty nejlepší pilky na trhu. Tento model má pogumovanou rukojeť, která vám zajistí bezpečný úchop při práci. Navíc má v rukojeti otvor, který nabízí možnost připojení karabiny a jiné. Čepel s délkou 24 cm má středně velké zuby a navíc se dá jednoduše a bezpečně zablokovat ve dvou polohách pily. Má dlouhou životnost a i při častém používání zuby zůstanou stále dlouhé a ostré. Pilka se dodává v průhledném pouzdře s držákem na opasek. Délka čepele: 240 mm (do průměru 120 mm)Zuby: střední (10 zubů na 30 mm)...