Úvod » Terčovnice » TERČOVNICE MEGA


        

TERČOVNICE MEGA

doprodáno, již nebude

novinka

skladem

 

Číslo produktu: ter 2
Výrobce: KUSE.CZ
běžná cena 3 300 Kč
naše cena bez DPH: 1 983 Kč
naše cena s DPH (21 %):
2 400 Kč

Doprodáno, tato terčovnice již není v naší nabídce.

Naše největší a nejtěžší terčovnice pro ty nejsilnější kuše , například Matrix 401, 380, 405, Bulldog 440, 400, 380.  Do této samostatnstojící terčovnice se dá střílet ze všech stran dokola. Terčovnice MEGA má cca 29 kg. Obal jádra je z kvalitního pevného polypropylenu. Potisk má dlouhou životnost. Žádná kuše tuto terčovnici nedokáže prostřelit - GARANTOVÁNO ! Šípy jdou snadno vytahovat, pouze prsty. Rozměry cca 50 x 40 X 40cm. K této terčovnici si lze po rozstřílení dokoupit náhradní přebal, je na suchý zip, výměna trvá cca 2 minuty.

Návod na používání terčovnice: Vždy když vytáhnete šípy, je dobré terčovnici otočit, tak se opotřebovává rovnoměrně ze všech stran. Střílejte občas do boků, zejména pokud máte velmi silné kuše. Čas od času terč položte na rovnou plochu a pomačkejte/porovnejte tlakem na střílené plochy, dojte tak k přesunu materiálu uvnitř terče a uzavřou se střelecké kanály v terči. Takto vám bude teč fungovat správně a velmi dlouho !

Upozornění: Každá terčovnice je vyrobena ručně, specifickým postupem  a s maximální pečlivostí. Terčovnici používejte přesně v tom stavu v jakém k vám dorazí, nijak se nesnažte ji modifikovat, či "vylepšovat".  Garantujeme Vám spokojenost a správnou funkci, dodržujte však prosím návod na na používání. Pokud by vyjímečně došlo k průstřelu a poničení letek na šípu, podívejte se prosím, zda jste nazasáhli předchozí vstřel, pokud ano, terč otočte. Pokud nikoli -  kontaktujte nás. Terčovnici nerozebírejte. Pokud bude do terčovnice zasahováno, je vysoce pravděpodobné, že již nebude fungovat tak, jak má. Rozebráním a upravováním terčovnice ztrácíte záruku.

Made in Czech Republic