ATN 4-16x BinoX HD

doprodáno, již nebude

skladem

 

Číslo produktu: BINOX hd
Výrobce: ATN
naše cena bez DPH: 9 917 Kč
naše cena s DPH (21 %):
11 999 Kč

Atn 4-16x BinoX HD

špičkový poměr cena / výkon, parádní přístroj, pokud zakoupíte budete velmi spokojeni

Přesný název podle výrobce:BINOXS-HD 4xSMART HD OPTICS DAY/NIGHT BINOCULAR w/GPS

Popis produktu

Digitální binokulární dalekohled ATN 4-16x BinoX HD

Binokulár pohání 1 GHz procesor, který se stará o chod všech senzorů, jenž v dalekohledu naleznete. Jednou vyzkoušíte, a už se nebudete chtít vrátit ke klasickému dalekohledu. WiFi, E-zoom, kompas, nahrávání videa nebo focení pouhým jedným stiskem tlačítka, uložení na micro SD kartu.

Binox-HD vám zobrazuje svět v křišťálově jasném obraze a to ve dne i v noci.

Obsidiánové jádro a UI

Postavené za použití nejlepší technologie vyhlazování hran. Obsidiánové jádro dalekohledu Binox HD vám nabízí nejvýkonnější procesor vůbec. Procesor se pyšní bleskurychlým výpočtem a výkonem bez zpoždění. Rychlost a vysoké rozlišení jsou vám k dispozici pouhým stisknutím tlačítka.

Pokročilé zpracování obrazu poskytuje vysoce kvalitní obrázky a videa v bezkonkurenčním rozlišení a kvalitě. 4 × optický + 16 × digitální zoom ·     1920 x 1080    Full HD ·     Stabilizace obrazu

Full HD záznamový systém Bino-X stále zaznamenává videa v HD rozlišení a umožňuje vám tak sdílet své nejnovější dobrodružství se svými kamarády na chatě nebo s vaší rodinou doma.

Vše co musíte udělat je připojit dalekohled k HD Televizoru a vychutnat si své zážitky v ohromujících HD detailech.

Sdílení videí a fotek je teď jednodušší než kdy jindy. Podělit o své zážitky se můžete doma ale i online.

Hladké zaostření - Funkce dalekohledu s názvem hladké zaostření vám umožní ostré zaostření bez rozmazání obrazu, které vypadá neuvěřitelně reálně. Při pohledu do Bino-X HD zapomenete, že se koukáte do dalekohledu.  Ergonomie

Dalekohled je ergonomicky navržen tak aby vám zaručil rafinovaný, luxusní a relaxační pohled, který si můžete užívat celý den i noc.

Chytré užitečné funkce  Gyroskop

Aktivujte gyroskop pro hladký a stabilní obraz, který vám přinese o mnoho více zábavy.

E-Kompas

E-kompas vám prozradí, jaký směr musíte dosáhnout, takže se můžete pohnout trochu blíže a získat tak lepší střeleckou pozici.

GPS&Výškoměr ·         Geo-tagging vaší lokace a monitorování vašeho stoupání a klesání s výškoměrem ·         S vestavěným modulem GPS přesně víte kam jdete a kde jste byli ·         Elektronický kompas vám usnadní navigaci, ať už jdete nebo stojíte  Intuitivní uživatelské rozhraní

Rozhraní je navrženo tak aby bylo plně intuitivní a jednoduché na ovládání. Jednoduchá menu slouží k nejpoužívanějším příkazům. Důležité 3D údaje jsou umístěny tak aby neměli vliv na vidění.

WI-FI Modul

Podělte se o své zážitky hned pomocí WIFI modulu. Pomocí naší jednoduché aplikace se snadno skrz mobil nebo tablet připojíte k dalekohledu.

Vaše rodina nebo přátelé mohou sdílet vaše úžasné záběry.

Voděodolnost

Vaše nové dobrodružství už čeká a vy se jen modlíte, aby nezačalo pršet nebo sněžit. Binox-HD má kvalitní kryt, který je přizpůsobený drsné přírodě, je v dešti voděodolný.

Parametry a popis:

Smart HD Optics

Digitální zoom 4-16x

IR přísvit (nm) 850nm součástí balení, CCD chip reaguje na přísvity do 980nm

Dioptrická korekce -5 až +5 dptr

Senzor

HD 1080p ATN

Video výstup 1080p – 30 FPS & 720p – 60 FPS

Hardware výstup

HDMI, Micro USB

Obsidian Core - procesor ano

Režimy den a noc

Paměť 4 až 32 Gb ( dle  micro SD paměťové karty)

GPS ano

GEO Tagging ano

Gyroskop ano

WiFi ano

Napájení 3xCR123 baterie (i nabíjecí)

Indikátor vybité baterie ano

Provozní teplota -30°C až +60°C

Záruka 2 roky

Pro seznámení a názorný popis všech funkcí doporučuji podívat se na instruktážní video výrobce na YOU TUBE , takto se snado, rychle a názorně seznámíte se všemi funkcemi.

videa najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=kpBCgYz1hyE

https://www.youtube.com/watch?v=gxn3UtFJH3Y

 

popis v angličtině:

BINOX-HD Binoculars are finally getting a 21st century update. ATN is proud to present the BinoX-HD line of smart digital binoculars with Full HD camera, combining the tried and true binocular design, with state of the art optics and computer processing. As a part of ATN's Smart-HD optics line of digital devices, these binoculars feature the Obsidian user interface for the most user friendly experience possible. Even the shape was built with the user in mind, that's why it's made as ergonomically as possible, with your feedback. These Day & Night binoculars are made to go where no other hunting or bird watching binoculars have gone before, and that's why they are made to connect and be wireless. The BinoX-HD is Bluetooth and WiFi enabled so recording and exporting your video is a piece of cake. The built in Micro-SD slot makes it even more convenient to utilize the full HD video recording, and with 4x-16x Smooth E-Zoom your video will be smoother and better than ever before. They also feature a gyroscope and an E-compass, combining three great tools into one, IP rated weather resistant easy to use package. The Binox-HD are the ultimate image stabilized hunting Binoculars. WiFi Gyroscope Smooth Zoom E-Compass Day / Night Velocity Altitude GPS Geotag Record Video ATN Obsidian Core Obsidian UI Smart HD Binoculars